Nişan Yemeği

Nişan Yemeği, Ankara’da nişan yemekleri için yemek firması bulunarak  koordine kurulması yemeklerin nişan yerine  getirilmesi, dağıtımının yapılması  zaman almaktadır. Aynı zaman da yemeklerin lezzetli ve sorunsuz olması tercih sebebidir..

Bu en mutlu gününüzde ihtiyaç duyduğumuz nişan yemeklerinin lezzetli ve kaliteli olması sizi daha da mutlu ve memnun edecektir. Ankara Nişan Yemekleri konusunda Ankara’da 13 yıldır yemek hizmeti veren işletmemiz, nişan yemeği konusunda yılların  tecrübesi ile hiçbir aksaklığa meydan vermeden tam zamanında en lezzetli yemekleri size sunacaktır..

Nişan  yemeklerinde kaliteli ve taze ürünler kullanmaktayız. Ankara’da tüm ilçelere, Mahallelere, Semtlere Köylere nişan  yemekleri  vermekteyiz.

Nişan yemeklerinde;  Et menü Paketi, Tavuk menü Paketi. Et Döner Paketi, Tavuk Döner menü Paketi, Pide menü Paketi, Lahmacun menü Paketi, Tabldot menü Paketlerimiz mevcuttur. Menü paketlerimizde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti vardır. Yemeklerde markalı ürünler kullanmaktayız. Referanslarımız bizden yemek hizmeti alan ve Google da bizim için yorum yapan müşterilerimizdir.

Nişan Yemeklerinin Hazırlanması ve Teslimi:

Ankara Nişan Yemeği, Yemek siparişleriniz siparişler gün içinde Dağıtıma kısa süre kala pişirilmekte, uygun şekilde paketlenerek eksiksiz  verilmektedir. Yemekler Tencereler ile sıcak olarak adresinize getirilmektedir. Yemekler yaklaşık 3 saat boyunca sıcaklığını muhafaza etmektedir

Nişan Yemeklerinin dağıtımı:

Sıcak olarak getirilen yemekler, personelimiz tarafından nişan evinde dağıtım hizmetinde yardımcı olmaktadır. Yemeklerin dağıtılması esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler tarafımızdan getirilmektedir. Belirtilen yemek sayısına göre dağıtım personeli bulundurmaktayız. Yemeklerin  Dağıtımı için  ücret alınmamaktadır. 7 / 24 arayabilirsiniz sipariş verebilir, bilgi sorabilirsiniz.

Nişan Yemek Menüleri aşağıda verilmiştir:

Nişan Yemek Menüleri

Nişan Yemeği Menüleri:

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 100.00 TL

  Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 120.00 TL

 Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 100.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal,  Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 100.00 TL

İLETİŞİM

0533 427 69 03 ( 7 / 24 )

0312 278 15 35 

 info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10 Etimesgut  ANKARA