En Ucuz Düğün Yemeği

En Ucuz Düğün Yemeği, Ankara da en ucuz düğün yemeği, en uygun düğün yemeği, en hesaplı düğün yemeği, en uygun fiyata düğün yemeği, en uygun düğün yemeği menüleri, en ucuz düğün yemek menüleri, arıyorsanız işletmemiz Ankara da en uygun fiyatlara yemek hizmeti vermektedir.

Ankara da en uygun Düğün Yemek Fiyatları, Ankara’da 15 yıldır yemek hizmeti veren işletmemiz, size düğün yemekleri konusunda uygun kampanyalar hazırlamış ve düğün yemek maliyetleri düşürecek ve kaliteli bir yemek hizmeti sunacaktır. Ankara Düğün Yemeği fırsatları için Yılların deneyimi ile hizmet veriyoruz.

Düğün Yemeği yemeklerinde kullandığımız tüm malzemeler günlük ve markalı taze ürünlerdir. Ankara da Tüm İlçelere, Semtlere, Köylere Uygun fiyat kampanyaları ile Düğün yemekleri Hizmeti vermekteyiz.  Zengin yemek menüleri Ankara’da en uygun fiyatlara ve bütçenize uygun fiyatlara verilmekte olup, lezzetinden asla taviz verilmemektedir. Düğün Yemeği Siparişiniz en iyi şekilde işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Ankara da Düğün Yemeği Siparişleri; 100 Kişilik Düğün Yemeği, 200 Kişilik Düğün Yemeği, 300 Kişilik Düğün Yemeği, 400 Kişilik Düğün Yemeği, 500 Kişilik Düğün Yemeği, 600 Kişilik Düğün Yemeği, 700 Kişilik Düğün Yemeği, 800 Kişilik Düğün Yemeği, 900 Kişilik Düğün Yemeği, 1000 Kişilik Düğün Yemeği paketleri şeklinde hizmet veriyoruz.

İşletmemiz de Et menüleri, Tavuk menüleri. Et Döner Menüleri, Tavuk Döner Menüleri, Pide Menüleri, Lahmacun Menüleri, Tabldot Menüleri, Bakliyat Menülerinden herhangi birisinin siparişini verebilirsiniz. Yemekler Tencereler ile sıcak olarak belirttiğiniz adresinize teslim edilmektedir.  Adresinize sıcak olarak getirilen yemekler, deneyimli personelimiz tarafından  dilerseniz, dağıtım hizmetinde yardımcı olmaktadır. Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret talep etmiyoruz. Günün her saati  bizi arayıp sipariş verebilirsiniz. 

En Ucuz Düğün Yemek Fiyatları

 Düğün Yemek Fiyatları:

En Ucuz Düğün Yemek Menüleri

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 60.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 50.00 TL

  Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 50.00 TL

 Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 50.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 10.00 TL

 Günlük İrmik Helvası Adet : 10.00 TL

İLETİŞİM

0533 427 69 03 ( 7 / 24 )

0312 278 15 35 

 info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20 Etimesgut  ANKARA