Düğün-Yemeği Siparişi

Düğün Yemeği Siparişi , Düğün Yemeği Ankara da nereden alınır, düğün  yemeği yapan yerler, ihtiyaç duyulduğunda; kısa sürede bu yemek ihtiyacınızın karşılanması, yemek firmaları ile koordine edilerek yemeklerin belirtilen saatte düğün yerine getirilmesi, işlemi çok önemlidir.  

Düğün Yemeği Siparişi, için Ankara’da 15 yıldır yemek hizmeti veren işletmemiz, size  düğüm yemekleri konusunda yardımcı olacaktır. Düğün yemekleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile  lezzetli yemekleri size ulaştıracaktır. 

Düğün yemeklerinde kullandığımız tüm malzemeler günlük ve markalı taze ürünlerdir.  Ankara da Tüm İlçelere,  Semtlere Köylere Düğün yemekleri Hizmeti vermekteyiz.  Yemek menüleri Ankara’da en uygun fiyatlara ve bütçenize uygun fiyatlara verilmekte olup, lezzetinden asla taviz verilmemektedir. Düğün Yemeği Sipariş en iyi şekilde işletmemizde karşılanmaktadır. Ankara da Düğün Yemeği Siparişleri daha çok;

100 Kişilik Düğün Yemeği

200 Kişilik Düğün Yemeği

300 Kişilik Düğün Yemeği

400 Kişilik Düğün Yemeği

500 Kişilik Düğün Yemeği

600 Kişilik Düğün Yemeği

700 Kişilik Düğün Yemeği

800 Kişilik Düğün Yemeği

900 Kişilik Düğün Yemeği

1000 Kişilik Düğün Yemeği Siparişi şeklinde olmaktadır.

İşletmemiz de Et menüleri, Tavuk menüleri. Et Döner Menüleri, Tavuk Döner Menüleri, Pide Menüleri, Lahmacun Menüleri, Tabldot Menüleri, Bakliyat Menülerinden herhangi birisinin siparişini verebilirsiniz. Yemekler Tencereler ile sıcak olarak belirttiğiniz adresinize teslim edilmektedir.  Adresinize sıcak olarak getirilen yemekler, deneyimli personelimiz tarafından  dilerseniz, dağıtım hizmetinde yardımcı olmaktadır. Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret talep etmiyoruz. Günün her saati  bizi arayıp sipariş verebilirsiniz. 

Düğün Yemek Fiyatları

Düğün Yemek Menüleri

Düğün Yemek Menüleri:

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 85.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 75.00 TL

  Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 75.00 TL

 Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 75.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal,  Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 75.00 TL

İLETİŞİM

0533 427 69 03 ( 7 / 24 )

0312 278 15 35 

 info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20 Etimesgut  ANKARA